Inspekce POZEMKU

Pozemek s jistotou! Kontrola vhodnosti k vašemu záměru a využití. Nenechte se překvapit úřady a sousedy, ušetřete si komplikace.

Nezávazně poptat službu Prohlédnout ceník služeb

Co při inspekci prověřím?

Předložené a veřejně dostupné podklady související s pozemkem
Přístup k pozemku - pěší a dopravní prostředky
Dostupnost technické infrastruktury bez detailu možného připojení - voda, kanalizace, elektrická energie, plyn, elektrické komunikace, pozemní komunikace
Výskyt stavebních a jiných objektů - objekty a jejich pozůstatky, např. komunikace, ploty, garáže, kůlny
Další parametry - oplocení pozemku, stav údržby pozemku, terén a vegetace
Bezpečnost - skládka, kontaminace půdy, chemické látky
Výskyt vody - akumulace vody, oblast mokřadů, jiné zdroje
Vhodnost pozemku pro budoucí záměr z výše uvedených informací

Zdarma a bez poplatků v rámci inspekce zajistím

Měření

Nadstandardní rozsah prověřovaných položek

Porovnání

Porovnání pozitiv a negativ všech Vámi vyhlédnutých pozemků, na nichž byla provedena inspekce “POZEMKU”, prostřednictvím SWOT analýzy

Podpora

Telefonickou konzultaci do doby uskutečnění Vašeho konečného rozhodnutí o výběru pozemku

Hluk

Prověření vhodnosti lokality – dopravní intenzita, potenciální zdroje hluku, automobilová doprava, potenciální zdroje znečištění, hustota okolní zástavby

Schodiště

Doporučení jaké další kroky byste měli uskutečnit před realitní transakcí a následnou stavební činností na pozemku

Ceník služeb

Rozloha pozemku Cena za inspekci
do 500 m2 od 5 990 Kč
nad 500 m2 Individuálně

Uvedené ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH. Cena začíná od 5 990,- Kč a stanovuje se individuálně v závislosti na lokalitě a velikosti nemovitosti.

Inspekce POZEMKU je zaměřena na vizuální průzkum stavebního pozemku a analýzu veřejně dostupných podkladů určujících či omezujících jeho využitelnost. Cílem je vyhodnotit, zda je pozemek vhodný pro Váš budoucí záměr využití.
Inspekce je určena pro kupující, prodávající i vlastníky.
Podrobnou zprávu z inspekce, která detailně popisuje problémová místa a navrhuje postup jejich odstranění, obdržíte obvykle do 5 pracovních dnů.

Chci si objednat schůzku s inspektorem

Jak bude probíhat inspekce vaší nemovitosti?

1. Kontaktujte mne

Zavolejte na číslo 723 967 786 nebo vyplňte jednoduchý formulář. Zodpovím všechny Vaše dotazy a domluvím si s Vámi osobní schůzku.

2. Proběhne inspekce

Provedu osobně inspekci Vaší nemovitosti a sepíši zprávu z inspekce. Do několika dní pak dostanete podrobnout zprávu o nemovitosti se seznamem poruch, vad a nedodělků.

3. Platba

Po předání podrobné zprávy z inspekce se zhodnocením celkového stavu nemovitosti Vám vystavím fakturu. Předem sjednanou cenu uhradíte na účet.

4. Výsledek

Budete mít přesný výčet poruch, vad a nedodělků, které by vám mohly nepříjemně prodražit koupi nemovitosti či znemožnit její prodej. Budete mít v ruce informace potřebné pro Vaše další rozhodování

Osoba
Telefon
E-mail
Odeslat nezávaznou poptávku

"Inspektor nemovitostí na přání klientů"

Díky mé dlouhé praxi ve stavebnictví se na mě mnoho let obrací známí s žádostí o posouzení jejich budoucího domova i investičních nemovitostí. Povolání inspektora nemovitostí jsem přijal jako životní výzvu.

9 let studia
Vystudoval jsem SPŠ stavební v Českých Budějovicích a Technickou univerzitu v Ostravě.
20 let praxe
Mám bohatou praxi ve stavebnictví. Projekty jsem realizoval od vize přes přípravu až po realizaci.
Přes 30 vad
Průměrně najdu na každé nemovitosti přes 30 vad a nedostatků. Ušetřete si zbytečné výdaje, prodávejte či kupujte s větší jistotou.
Vždy přijedu osobně
Jsem inspektor nemovitostí pro jižní Čechy, západní Čechy, Vysočinu, střední Čechy a Prahu. Do těchto lokalit přijedu za vámi vždy osobně!

Pro klienty dělám vždy maximum tak, abych měl z odvedené práce dobrý pocit i za několik let. Kladu důraz na profesionální jednání a budování vztahu se zákazníky i obchodními partnery.