Stavební a technický DOZOR

Získejte jistotu, že stavba či rekonstrukce nemovitosti probíhá podle plánu. Ať stavíte "svépomocí" nebo pořizujete bydlení "na klíč", mějte dohled nad stavitelem.

Nezávazně poptat službu Prohlédnout ceník služeb

Co při inspekci prověřím?

Okrajové podmínky na stavbě
Předložené podklady související se stavbou
Aktuální postup prací na stavbě a jejich kvalitu
Soulad prací na stavbě s projektovou dokumentací, předpisy a normami
Bezpečnost provádění stavebních prací
Odstranění případných závad z předchozí inspekce
Plán prací na příští období
Záznamy ve stavebním deníku

Zdarma a bez poplatků v rámci inspekce zajistím

Měření

Nadstandardní rozsah prověřovaných položek

Materiál

Konzultaci výběru stavebních materiálů, výrobků a technologií

Nástroje

Konzultaci realizace jednotlivých technologických postupů

Podpora

Průběžné telefonické konzultace průběhu stavby

Nastavení - cena

Sestavení výhodné cenové nabídky na detailní inspekci dokončené nemovitosti

Ceník služeb

Druh nemovitosti Cena za inspekci
byt 1190 Kč
rodinný dům 1 590 Kč
nebytová Individuálně

Uvedené ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH. Cena je stanovena za jednu inspekci (návštěvu) stavby.
V případě provádění služby „STAVEBNÍ DOZOR“ v rámci ucelené zakázky (např. v průběhu celé výstavby) je účtována cena cca 1,5 – 2 % z rozpočtu stavebních prací.
V případě provádění služby „TECHNICKÝ DOZOR (TDI)“ v rámci ucelené zakázky (např. v průběhu celé výstavby) je účtována cena cca 2 – 4 % z rozpočtu stavebních prací.
Cena za poskytované služby „stavební dozor“ a „technický dozoru“ je stanovena na základě náročnosti, požadavků, délky a rozsahu poskytovaných prací a je odsouhlasena předem.

Služba stavební a technický DOZOR je určena všem, kteří staví novostavbu bytu nebo domu či opravují stávající dům nebo byt. Je určena všem, kteří chtějí posoudit průběh stavebních prací a jejich kvalitu a podpořit tak jejich bezproblémové dokončení. Dohled nad průběhem stavebních prací je vhodné zajistit průběžně během celé výstavby. Služba je určena pro stavebníky, kteří realizují stavební práce svépomocí i dodavatelsky. Dle stavebního zákona je stavebník provádějící stavbu svépomocí povinen stavební dozor zajistit. V případě provádění stavby dodavatelsky je vhodné mít na své straně nezávislého odborníka (technický dozor investora), který ohlídá kvalitu a peníze.
V případě provádění služby v rámci ucelené zakázky se krom zákonných zápisů do stavebního deníku zpracovává i průběžná měsíční zpráva z prohlídek, která popisuje průběh realizace stavby, identifikuje problémová místa a navrhuje postup jejich odstranění.

Chci si objednat schůzku s inspektorem

Jak bude probíhat inspekce vaší nemovitosti?

1. Kontaktujte mne

Zavolejte na číslo 723 967 786 nebo vyplňte jednoduchý formulář. Zodpovím všechny Vaše dotazy a domluvím si s Vámi osobní schůzku.

2. Proběhne inspekce

Provedu osobně inspekci Vaší nemovitosti a sepíši zprávu z inspekce. Do několika dní pak dostanete podrobnout zprávu o nemovitosti se seznamem poruch, vad a nedodělků.

3. Platba

Po předání podrobné zprávy z inspekce se zhodnocením celkového stavu nemovitosti Vám vystavím fakturu. Předem sjednanou cenu uhradíte na účet.

4. Výsledek

Budete mít přesný výčet poruch, vad a nedodělků, které by vám mohly nepříjemně prodražit koupi nemovitosti či znemožnit její prodej. Budete mít v ruce informace potřebné pro Vaše další rozhodování

Osoba
Telefon
E-mail
Odeslat nezávaznou poptávku

"Inspektor nemovitostí na přání klientů"

Díky mé dlouhé praxi ve stavebnictví se na mě mnoho let obrací známí s žádostí o posouzení jejich budoucího domova i investičních nemovitostí. Povolání inspektora nemovitostí jsem přijal jako životní výzvu.

9 let studia
Vystudoval jsem SPŠ stavební v Českých Budějovicích a Technickou univerzitu v Ostravě.
15 let praxe
Mám bohatou praxi ve stavebnictví. Projekty jsem realizoval od vize přes přípravu až po realizaci.
Přes 30 vad
Průměrně najdu na každé nemovitosti přes 30 vad a nedostatků. Ušetřete si zbytečné výdaje, prodávejte či kupujte s větší jistotou.
Vždy přijedu osobně
Jsem inspektor nemovitostí pro jižní Čechy, západní Čechy, Vysočinu, střední Čechy a Prahu. Do těchto lokalit přijedu za vámi vždy osobně!

Pro klienty dělám vždy maximum tak, abych měl z odvedené práce dobrý pocit i za několik let. Kladu důraz na profesionální jednání a budování vztahu se zákazníky i obchodními partnery.